HAKKıNDA

Changtuo ambalaj technology co, ltd (ctp) 2018 yılında, köpük pompaları ve şişe kapakları gibi plastik ambalaj tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmış kurulmuştur. Firmamız dış yaylar ve sızıntı olmayan köpük pompalarının geliştirilmesine odaklanmaktadır. 2019 yılında, iso9001: 2015 standart kalite yönetim sistemi sertifikası aldık. Ürünlerimizin avantajları çevre korumasıdır: 1. metal temas yoktur, yay paslanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve çeşitli kompozisyonların sıvıları kullanılabilir. 2. geri dönüşüm maliyetlerini azaltmak için cam topları pe plastik vanalar ile değiştirin. Fabrikamız 6000 metrekarelik modern bir atölyeye sahiptir ve yıllık satışlarımız artık 3 milyon abd dolarını aşmaktadır. Ctpack, 12 set gelişmiş enjeksiyon kalıplama ekipmanı ve tam otomatik montaj hatları ile donatılmıştır. Firmamız amacı olarak "makul fiyat, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" alır. Daha fazla müşteri, ortak gelişme ve karşılıklı yarar ile işbirliği yapmayı umuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için potansiyel alıcılara hoş geldiniz. Ürünlerimizin avantajları çevre koruma vardır: 1. metal temas yoktur, bahar pas hakkında endişelenmenize gerek yok, sıvının çeşitli bileşenlerini kullanabilirsiniz. 2. geri dönüşüm maliyetlerini azaltmak için cam topları pe plastik vanalar ile değiştirin. Fabrikamız 6000 metrekarelik modern bir atölyeye sahiptir ve yıllık satışlarımız artık 3 milyon abd dolarını aşmaktadır. Ctpack, 12 set gelişmiş enjeksiyon kalıplama ekipmanı ve tam otomatik montaj hatları ile donatılmıştır.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Mükemmel kozmetik çantası seçmek için nihai kılavuz

İçerik tablosu 1. giriş: neden mükemmel bir kozmetik çantası önemlidir 2. bir kozmetik çantası seçerken dikkate alınması gereken faktörler 3. kozmetik çanta farklı türleri 3.1 seyahat kozmetik çantaları 3.2 asılı kozmetik çantaları 3.3 makyaj tren kılıfları 3.4 debriyaj kozmetik çantaları 3.5 temizle kozmetik çantaları 3.6 kozmetik çantası setleri 4. boyut konular: Doğru boyutları bulma 5. malzeme: dayanıklılık ve stil


Kozmetik pompa kafaları hakkında bilmeniz gereken tek şey

Giriş: ambalaj ve baskı endüstrisinde, özellikle plastik konteyner imalatında, kozmetik pompa kafaları önemli bir rol oynamaktadır. Bu makale, kozmetik pompa kafaları, işlevleri ve sektördeki önemi hakkında anlayışlı bilgi vermeyi amaçlamaktadır. 1. kozmetik pompa kafaları nelerdir? Kozmetik pompa kafaları, th ürünlerinde kullanılan özel dağıtım cihazlarıdır.


Neden kozmetik pompa kafaları ambalaj için gereklidir

İçerik tablosu: 1. giriş: Uygun paketleme çözümleri için artan talep 2. kozmetik pompa kafalarının ürün bütünlüğünü sağlamada rolü 3. ambalaj 4 için kozmetik pompa kafaları kullanmanın faydaları. farklı tipte kozmetik pompa kafaları ve uygulamaları 5. doğru kozmetik pompa kafasını seçerken dikkate alınması gereken faktörler 6. kozmetik pum hakkında sıkça sorulan sorular (sss)


Kozmetik pompa kafaları: plastik ambalaj kaplarında önemli bir bileşen

Giriş: kozmetik pompa kafaları plastik ambalaj kapları dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Önemli bir bileşen olarak, çeşitli kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin verimli ve kontrollü teslimatını sağlarlar. Bu makalede, kozmetik pompa kafalarının önemini ve plastik ambalaj kaplarının işlevselliğine ve rahatlığına nasıl katkıda bulunduklarını araştıracağız.


Kozmetik pompa kafası seçmek için nihai kılavuz

İçerik tablosu 1. giriş: Bir kozmetik pompa kafasının önemini anlamak 2. bir kozmetik pompa kafası seçerken dikkate alınması gereken faktörler 3. kozmetik pompa kafaları türleri 4. Kozmetik pompa kafası 5. kozmetik pompa kafanız için doğru boyutu nasıl belirlenir 6. kozmetik pompa kafaları ile ortak zorluklar ve çözümler 7. sss: cosme hakkında sıkça sorulan sorular


Neden köpük pompa kafaları ambalaj ve baskı malzemeleri için gereklidir

İçindekiler tablosu: 1. giriş 2. köpük pompa kafaları nelerdir? 3. köpük pompa kafalarının faydaları 3.1 geliştirilmiş verimlilik 3.2 azaltılmış ürün atığı 3.3 geliştirilmiş kullanıcı deneyimi 4. köpük pompa kafaları 4.1 ambalaj sanayi 4.2 baskı sanayi uygulamaları 5. sık sorulan sorular (sss) 5.1 köpük pompa kafaları nasıl çalışır? 5.2 köpük pompa kafaları özelleştirilebilir mi? 5.3 köpük


Köpük pompası: yenilikçi çok fonksiyonlu bir cihaz

Köpük pompasının temel avantajlarından biri kullanım kolaylığı. Pompa, herkesin kullanmasını kolaylaştıran basit ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Pompa tipik olarak üstte bir pompa mekanizmasına sahip plastik bir şişeden oluşur. Pompa basıldığında, sıvıyı tüpten çeken ve köpük üretmek için hava ile karıştıran bir vakum oluşturur. Köpük daha sonra kontrol edilen ve tutarlı bir ürün akışı sağlayan nozul üzerinden dağıtılır.


Köpük pompası: etkili ve verimli dağıtım için yenilikçi çözüm

Köpük pompası, sıvıları dağıttığımız şekilde devrim yaratan yenilikçi bir cihazdır. Havayı sıvı ile karıştırarak köpük üretmek için tasarlanmış, sabun, şampuan ve diğer kişisel bakım ürünleri gibi ürünleri dağıtmak için daha etkili ve verimli bir yol sağlayan bir dağıtıcı türüdür. Bu makalede, köpük pompasının faydalarını ve uygulamalarını araştıracağız.


daha fazla göster